Beton dekoracyjny w budownictwie
Jak kupic zaprojektowac i wynajac mieszkanie z zyskiem

Nowoczesna architektura : Budynek Big Dig / Single Speed Design

Posted in Uncategorized  by admin
September 5th, 2019

Architekci: Lokalizacja z jedną szybkością.
North Cambridge, MA, USA Program.
Obudowa, rok komercyjny.
Obszar witryny 2008.
2335 m.
powierzchni zabudowanej.
2 936 mkw.
Obrazy: Projekt jednobiegowy + 41 Większość z nich jest znana z bostońskiego.
Big Dig.
- projektu centralnego odcinka tętnicy, który jest jednym z największych przedsięwzięć budowlanych w amerykańskiej historii miast.
Nieliczni jednak zastanawiają się nad ogromną ilością odpadów, które towarzyszą budownictwu na taką skalę, a mianowicie demontażem istniejącej podwyższonej autostrady i mil tymczasowej konstrukcji używanej i odrzucanej przez cały czas trwania projektu.
Jak dotąd, rządy publiczne i lokalne pozostały milczące co do przyszłości milionów ton materiałów, które należy zlikwidować, gdy to monumentalne przedsięwzięcie posuwa się naprzód.
Podobnie jak w przypadku szaleństwa w odnowie miejskiej związanej z powstaniem oryginalnej podwyższonej autostrady, czy jej wyburzenie jest wygodną podpórką do społecznych i środowiskowych blizn wywołanych 50 lat temu.
Tak jak wtedy, bohaterski wysiłek budowania arterii przez centrum Bostonu obejmuje wymazanie istniejących struktur w imię.
Postępu ..
Gdzie niepowodzenia pierwotnej struktury można teraz dokładnie zmierzyć poprzez sposób dzielenia dzielnic, co jest wadą postępu Big Dig.
S.
jest bardziej nieuchwytny, ale równie surowy: może mieć negatywny wpływ na środowisko i gospodarkę, ponieważ materiały zawierające wysoki poziom ucieleśnionej energii są niszczone.
Jako wyczuwalna alternatywa dla odpadów w skali miejskiej, budynek Big Dig proponuje przeniesienie, a następnie ponowne wykorzystanie tych materiałów infrastrukturalnych jako elementów budowlanych, dostosowując je do różnych zastosowań, od systemów konstrukcyjnych po okładziny.
Co więcej, jeśli czas = pieniądze, sprawdzone technologie wytwarzania autostrad można wykorzystać do wzniesienia budynku Big Dig, drastycznie przyspieszając sekwencję konstrukcyjną.
Wreszcie, skoro ta pochodząca z recyklingu infrastruktura oferuje przekonujący potencjał do tworzenia budynków, które mogą wytrzymać znacznie większe obciążenia niż konwencjonalne systemy konstrukcyjne, społeczne rami.
kationy.
ciężkie.
w odniesieniu do.
mieszkania.
muszą zostać odkryte jako nowe źródło innowacji.
sekwencja konstrukcji sekwencji konstrukcyjnej
[hasła pokrewne: konie allegro, gramatura bawełny, klimatyzator do samodzielnego montażu ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: gramatura bawełny klimatyzator do samodzielnego montażu konie allegro