Beton dekoracyjny w budownictwie
Jak kupic zaprojektowac i wynajac mieszkanie z zyskiem

Budownictwo wczoraj i dzis : TYIN tegnestue zdobywa Europejską Nagrodę Architektury 2012

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Centrum szkoleniowe Cassia Coop / TYIN Tegnestue Architekci.
Pasi Aalto Andreas G.
Gjertsen i Yashar Hanstad, dyrektorzy spółdzielni architektonicznej TYIN tegnestue Architekci w Trondheim w Norwegii, zostali wybrani na tegorocznych zwycięzców Europejskiej Nagrody Architektury.
Młodzi norwescy architekci zostali uhonorowani za swoją pracę humanitarną, projektując i budując z udziałem społeczności w biednych i słabo rozwiniętych obszarach w Afryce i Azji.
Corocznie prezentowana przez The Chicago Athenaeum: Muzeum Architektury i Wzornictwa oraz Europejskie Centrum Architektury i Urbanistyki, nagroda jest przyznawana wpływowym europejskim architektom, którzy wykazali znaczący wkład w rozwój ludzkości i budownictwa dzięki sztuce architektura..
Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji i próbkę TYIN tegnestue Architekci.
praca.
- Ta młoda norweska firma.
stwierdza Christian K.
Narkiewicz-Laine, Prezydent Muzeum The Chicago Athenaeum,.
wyraźnie rozumie podstawowe potrzeby ludzi, którym architektura musi służyć.
.Obsługiwać.
jest tutaj kluczowym słowem.
To nie jest efektowna architektura, ale i najgłębsza i najszlachetniejsza w swoich atrybutach.
Nasze instytucje nie są tak zainteresowane najnowszymi wieżowcami, które zdobią brzegi Dubaju lub Pól Elizejskich w Paryżu.
Nagroda europejska.
kontynuuje, potwierdza zobowiązanie naszej własnej instytucji do znalezienia i poparcia bardziej humanistycznego podejścia do praktyki projektowania architektonicznego dzisiaj .
Biblioteka Safe Haven / TYIN Tegnestue.
Architektura powinna być narzędziem zmian społecznych, poprawy społecznej i prawdziwego rozwoju kulturowego.
kontynuuje pan Narkiewicz-Laine, a nie końcowy rezultat nadmiernej komercjalizacji, nadmiernej konsumpcji i samozatrudnienia, które są tak przytłaczająco widoczne w naszym współczesnym świecie.
Soe Ker Tie House / TYIN Tegnestue – takie bezinteresowne dążenie do pomagania innym narodom w rozwiązywaniu trudnych problemów związanych z ich środowiskiem, ekologią, trudnościami ekonomicznymi, budowaniem i wsparciem lokalnych społeczności, jak to wykazali architekci TYIN.
Pan Narkiewicz-Laine kontynuuje: najważniejszy jest dziś kierunek naszej przyszłej architektury .
Boathouse / TYIN tegnestue.
Pasi Aalto.
Przykład tych młodych norweskich architektów ma kluczowe znaczenie w nadchodzących dekadach dla sukcesu Trzeciego Świata w zakresie zrównoważonego rozwoju, urbanizacji i rozwoju społecznego, który w znacznym stopniu przyczynia się do większego pokoju i harmonii naszego świata.
Klong Toey Community Lantern / TYIN Tegnestue.
TYIN Tegnestue Architekci.
Jak w każdej wspaniałej architekturze TYIN Architects.
dzieła są w stanie przekroczyć naszą debatę społeczną, tworząc architekturę, która jest ponadczasowa, głęboko zakorzeniona w kontekście, a jednocześnie uniwersalna.
Pan Narkiewicz-Laine kontynuuje.
Dom kąpielowy Safe Haven / TYIN Tegnestue Oficjalna ceremonia, która stała się znana na całym świecie jako najwyższy zaszczyt europejskiej architektury, odbędzie się w listopadzie w Stambule, Turcji i Nowym Jorku.
Old Market Library / TYIN Tegnestue Poprzedni laureaci Europejskiej Nagrody Architektury to: duński architekt, Bjarke Ingels (2010) i niemieccy architekci, Graft Architekten (2011).
[hasła pokrewne: karty champions league 2014 15 allegro gruntu, karty champions league 2014 15 allegro, klimatyzator split do samodzielnego montażu ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: karty champions league 2014 15 allegro klimatyzator split do samodzielnego montażu strefy przemarzania gruntu