Jezus Granada.
BIS Images Architekci: Grupo Aranea Lokalizacja: Cehegin, Murcja, Hiszpania Zespół projektowy: Francisco Leiva Ivorra, Martín López Robles Architekt techniczny: Antonio Martínez Sánchez Projekt Rok: 2011 Zdjęcia: Jesus Granada BIS Zdjęcia + 15 Obszar projektu: 224 m2 Współpracownicy: Maciek Siuda , Marian Almansa Frías, Luis Navarro Jover Budżet:.
115 000 Klient: LUDE Lude pragnął domu w tradycyjnej dzielnicy w mieście Cehegin, wykorzystując dach swojej matki i siostry jako działkę.
Wykorzystując w pełni swoją uprzywilejowaną sytuację, Casa Lude jest w szczególny sposób związana ze swoim otoczeniem.
Ze względu na gęstość obszaru nie otwiera się bezpośrednio na pobliskie fasady, ale patrzy wzdłuż wąskich uliczek, aby zobaczyć krajobraz, góry Burete i wzgórze San Agustin. Read the rest of this entry »

May 29th, 2018

Centrum Sztuki Kreatywnej Diller Scofidio + Renfro na kampusie Uniwersytetu Browna ma zostać ukończone w 2010 roku.
Nowe centrum 36.000 stóp kwadratowych będzie obejmować salę recitalową na 200 miejsc, salę projekcyjną 35 mm, studio nagrań, laboratorium multimedialne, przestrzeń galeryjną i duże multi – specjalne studia produkcyjne.
Więcej o Centrum Sztuki i więcej zdjęć po przerwie.
Trzy nieprzerwane płyty podłogowe zapewniają przestronne wnętrza dla różnych elementów programowych centrum.
Stan poddaństwa występuje wtedy, gdy główne płyty podłogowe są wycinane wzdłuż linii wzniosu i przemieszczane w odcinkach. Read the rest of this entry »

May 29th, 2018

OLIAROS, młoda firma deweloperska, dzwoni do architektów w wieku do 35 lat, aby złożyć wnioski dotyczące budowy niedrogiego studenckiego kompleksu mieszkaniowego w Kerameikos i Metaxourgeio (KM), obszarze w historycznym centrum Aten w Grecji.
Proces selekcji składa się z dwóch etapów: najpierw wszyscy uczestnicy muszą złożyć propozycje projektów schematycznych z datą 7 września 2009 r., Po czym jury wybierze 5 finalistów, którzy zostaną zaproszeni do złożenia propozycji rozwoju projektu z 11 stycznia 2010 r.
5 Zgłoszenia finalistów będą wystawiane na miejscu wraz ze wszystkimi propozycjami Schematic Design w dniach 1-4 października, kiedy to publiczność może głosować za pośrednictwem wiadomości SMS dla jednego z 5 finalistów.
Ostateczny zwycięzca zostanie ustalony w styczniu 2010 r.
Na podstawie siedmiu głosów jury plus jedno pochodzące od publiczności,. Read the rest of this entry »

May 29th, 2018

Cannon Design udostępnił nam najnowszy ośrodek zdrowia psychicznego dla powiatu Pima.
Projekt tworzy kampus.
Uzdrawiania.
służyć różnym aspektom medycyny behawioralnej.
Poprzez integrację projektu architektonicznego z surowym pięknem pustyni Sonora, projekt równoważy wyzwania złożone interdyscyplinarnego programu, unikalne warunki środowiskowe i budżet chudego budowy. Read the rest of this entry »