May 5th, 2018

Pawilon Canada 6000 metrów kwadratowych, jeden z największych na tej stronie, będzie prezentował temat wystawy The Living City: Inclusive, Sustainable, Creative. Oczekuje się, że w ciągu sześciomiesięcznego okresu Expo będzie można powitać do 5,5 miliona osób lub 30 000 odwiedzających dziennie.
Pawilon zostanie zakotwiczony przez otwarte miejsce publiczne i otoczony trzema dużymi strukturami.
Na placu odbędzie się występ, podczas którego zwiedzający będą mogli obejrzeć występy Cirque du Soleil przed sprawdzeniem pawilonu, powiedział Gregson.
Całkowity budżet kanadyjskiego pawilonu wyniesie 45 milionów dolarów kanadyjskich (43,57 miliona USD), dodała. Read the rest of this entry »

May 5th, 2018

Ciekawość dzieci jest narzędziem do szerszej refleksji na temat różnych sposobów i prędkości interakcji i percepcji przestrzeni dziennych, w zależności od naszego wieku, przy użyciu jednej portugalskiej tradycyjnej istotności stosowanej do drzwi zewnętrznych w celu ochrony przed słońcem i owadami, zwykle odrzucanych i amortyzowanych przez współczesną architekturę.
W kontekście Festival des Architectures Vives w Montpellier (18-21 czerwca), na temat: Ephém.
Res Curiosités ., ateliermob mający na celu wymyślenie wszechświata dziecięcego na jednym zabytkowym dziedzińcu Montpellier.
+ 86 Wszechświat, który może wchodzić w interakcje z dziećmi i zapewniać im poczucie proporcji i skali tak długo, jak możliwość eksplorowania ich ciekawości, w kółko, nieustannie szukając zmian w otaczającej przestrzeni poprzez własną wyobraźnię.
Interwencja, która może przybierać różne znaczenia w zależności od jej formy i wzmacniać ją tylko ze względu na jej efemeryczność. Read the rest of this entry »

May 5th, 2018

Projekt jest naprawdę interesujący, ale także sposób, w jaki pracuje nad infografiką, wszystko w czerni i na, bardzo trzeźwy i surowy.
Mam nadzieję, że podoba ci się tak samo jak ja, patrząc na projekt i rozumiem go! Nowa konstrukcja mostu miejskiego składa się z przetworzonych powierzchni kratowych.
Większość z nich może być zapewniona przez wyposażenie miasta; ci sami dostawcy, którzy produkują sieci londyńskiego metra, są wezwani do produkcji nowych elementów, a niektóre inne istniejące sieci są poddawane recyklingowi.
Struktura jest zorganizowana przez ramki, które mogą odbierać i obsługiwać typowe powierzchnie siatki.
Wiele miejsc przewidzianych we wniosku to miejsca na otwartym powietrzu i częściowo otwarte. Read the rest of this entry »

May 5th, 2018

OMA / Ole Scheeren 2009 Ole Scheeren, partner Biura Architektury Metropolitalnej (OMA) i lider projektu niedawno ukończonej pekińskiej CCTV Tower, uważanej za najbardziej pomysłowy obiekt architektoniczny na świecie.
Po ukończeniu budowy wieży, Scheeren przeniósł się do zaprojektowania swojego pierwszego drapacza chmur, zatytułowanego MahaNakhon, oślepiającej, 77-piętrowej wieży pikselowej .
to wzrośnie do najwyższego budynku w Bangkoku.
Mająca około 150 000 metrów kwadratowych MahaNakhon będzie zawierać bujną miejską oazę z ogrodami publicznymi i ważnym węzłem komunikacyjnym, luksusowym sklepem, rezydencjami, nowym placem publicznym i pięciogwiazdkowym hotelem stworzonym przez nowojorskiego Iana Schrager.
Więcej zdjęć i więcej o skyscrapper po przerwie. Read the rest of this entry »