May 29th, 2018

Hannes Henz Zaprojektowany przez Frei + Saarinen Architekten, celem Pawilonu Lignum jest informowanie społeczeństwa o możliwościach zastosowania drewna w budownictwie.
Stworzony jako centrum szkoleniowe i informacyjne, projekt ukazuje potencjał ekspresji drewna w bardzo nowoczesnym kluczu.
W pełni zdigitalizowany proces produkcji umożliwił optymalizację zarówno ilości użytego materiału, jak i systemu montażu, co spowodowało znaczną redukcję kosztów i maksymalne wykorzystanie właściwości wytrzymałościowych drewna.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie. Read the rest of this entry »

May 29th, 2018

W konkursie Re: Vision Dallas wymieniono trzech zwycięzców, z których dwa wcześniej występowały w AD (DB + P i Atelier Data + Moov).
Trzecim zwycięzcą jest Little, studio z siedzibą w Północnej Karolinie, z propozycją Entangled Bank .
.
Splątany Bank łączy ciężką technologiczną sprawność z artystyczną integracją systemów.
Budynek został zaprojektowany jako całościowy, zintegrowany projekt. Read the rest of this entry »

May 29th, 2018

OLIAROS, młoda firma deweloperska, dzwoni do architektów w wieku do 35 lat, aby złożyć wnioski dotyczące budowy niedrogiego studenckiego kompleksu mieszkaniowego w Kerameikos i Metaxourgeio (KM), obszarze w historycznym centrum Aten w Grecji.
Proces selekcji składa się z dwóch etapów: najpierw wszyscy uczestnicy muszą złożyć propozycje projektów schematycznych z datą 7 września 2009 r., Po czym jury wybierze 5 finalistów, którzy zostaną zaproszeni do złożenia propozycji rozwoju projektu z 11 stycznia 2010 r.
5 Zgłoszenia finalistów będą wystawiane na miejscu wraz ze wszystkimi propozycjami Schematic Design w dniach 1-4 października, kiedy to publiczność może głosować za pośrednictwem wiadomości SMS dla jednego z 5 finalistów.
Ostateczny zwycięzca zostanie ustalony w styczniu 2010 r.
Na podstawie siedmiu głosów jury plus jedno pochodzące od publiczności,. Read the rest of this entry »

May 29th, 2018

W trakcie roku wyborów w Szwecji publiczne placówki są wypełnione tymczasowymi podstawami, by pokazywać partie polityczne.
Chociaż tylko tymczasowe struktury, te.
Chatki.
odgrywają istotną rolę w systemie sieci politycznych w kraju.
Takie struktury pozwalają politykom spotykać się i współdziałać z wyborcami, odpowiadać na wszelkie pytania polityczne i rozpowszechniać informacje, a nawet debatować z tymi w sąsiednich chatach o odmiennych poglądach politycznych. Read the rest of this entry »