Beton dekoracyjny w budownictwie
Jak kupic zaprojektowac i wynajac mieszkanie z zyskiem

Budownictwo i architektura : Lignum Pavilion / Frei + Saarinen Architekten

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Hannes Henz Zaprojektowany przez Frei + Saarinen Architekten, celem Pawilonu Lignum jest informowanie społeczeństwa o możliwościach zastosowania drewna w budownictwie.
Stworzony jako centrum szkoleniowe i informacyjne, projekt ukazuje potencjał ekspresji drewna w bardzo nowoczesnym kluczu.
W pełni zdigitalizowany proces produkcji umożliwił optymalizację zarówno ilości użytego materiału, jak i systemu montażu, co spowodowało znaczną redukcję kosztów i maksymalne wykorzystanie właściwości wytrzymałościowych drewna.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Architekci zostali zaproszeni do złożenia projektu pawilonu, który był również wyświetlany podczas wystawy szwajcarskiej bau 2010 w Bazylei.
Być może nie jest to szczególnie skomplikowane śledztwo, ale ten niewielki obiekt zdaje się świadczyć o pewnej świadomości, że modulacja rytmu nie dotyczy to wyłącznie formy samej w sobie, dla.
obiektów.
zaczynają życie jako.
pieśni ., jako tańce, jako modulacje ciała i świata w ich konstytutywnych związkach.
.
Hannes Henz Pawilon został pomyślany jako organizm generowany przez sekwencję warstw, składającą się z 50 mm grubych paneli połączonych ze sobą i usztywnionych za pomocą wysokości 130 mm.
Turyści są prowadzeni i towarzyszą wzdłuż architektonicznej promenady elementów, które oprócz zademonstrowania pewnej spójności między wynikiem ekspresyjnym a procesami twórczymi i produkcyjnymi, definiują i owijają przestrzeń, tworząc uderzająco organiczny obraz, który wynika z fragmentarycznego charakteru składniki.
.
Hannes Henz Wynikająca z tego przestrzeń wykracza poza dychotomię między wnętrzem a zewnętrzem, a zamiast tego działa na ich wzajemny i dobroczynny związek.
W kategoriach geometrycznych jest to wynikiem odjęcia węzła ósemka-8.
z pierwotnego jądra, które jest następnie dzielone na warstwy poziome.
541 różnych kawałków drewna, ciętych przy pomocy frezarki CNC, użyto do całkowitej masy 8 ton metrycznych.
Pawilon będzie używany około 10 razy w ciągu trzech lat.
.
Hannes Henz Architekci: Frei + Saarinen Architekten Lokalizacja: Zurych, Szwajcaria Klient: Lignum, Holzwirtschaft Schweiz, Zürich Conception and Completion: 2009
[przypisy: olx chodzież, konie allegro, klimatyzator do samodzielnego montażu ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: klimatyzator do samodzielnego montażu konie allegro olx chodzież