Budownictwo i architektura : Creative Arts Center / Diller Scofidio + Renfro

June 10th, 2018

Centrum Sztuki Kreatywnej Diller Scofidio + Renfro na kampusie Uniwersytetu Browna ma zostać ukończone w 2010 roku.
Nowe centrum 36.000 stóp kwadratowych będzie obejmować salę recitalową na 200 miejsc, salę projekcyjną 35 mm, studio nagrań, laboratorium multimedialne, przestrzeń galeryjną i duże multi – specjalne studia produkcyjne.
Więcej o Centrum Sztuki i więcej zdjęć po przerwie.
Trzy nieprzerwane płyty podłogowe zapewniają przestronne wnętrza dla różnych elementów programowych centrum.
Stan poddaństwa występuje wtedy, gdy główne płyty podłogowe są wycinane wzdłuż linii wzniosu i przemieszczane w odcinkach.
Niewspółosiowość umożliwia nakładanie się warunków przestrzennych i strukturalnych, umieszczenie umożliwia podłogom połączenie dwóch innych, połączonych ze sobą szklaną ścianą.
Na poziomie gruntu centrum, krajobraz jest nachylony w stronę wejścia do holu i częściowo schodzi po prowizorycznej sali recitalowej.
Ta przestrzeń wita studentów i przechodniów, zapraszając wszystkich do korzystania z teatru na świeżym powietrzu.
Jak widać na designboom.
Zdjęcie dzięki uprzejmości Diller Scofidio + Renfro.
[podobne: inhibitor korozji, Paletyzatory, firma do wykończenia mieszkania Warszawa ]

Powiązane tematy z artykułem: firma do wykończenia mieszkania Warszawa inhibitor korozji Paletyzatory