Architektura i nowoczesne budownictwo – Aż do 35: Międzynarodowy Konkurs Mieszkaniowy dla studentów

September 9th, 2018

OLIAROS, młoda firma deweloperska, dzwoni do architektów w wieku do 35 lat, aby złożyć wnioski dotyczące budowy niedrogiego studenckiego kompleksu mieszkaniowego w Kerameikos i Metaxourgeio (KM), obszarze w historycznym centrum Aten w Grecji.
Proces selekcji składa się z dwóch etapów: najpierw wszyscy uczestnicy muszą złożyć propozycje projektów schematycznych z datą 7 września 2009 r., Po czym jury wybierze 5 finalistów, którzy zostaną zaproszeni do złożenia propozycji rozwoju projektu z 11 stycznia 2010 r.
5 Zgłoszenia finalistów będą wystawiane na miejscu wraz ze wszystkimi propozycjami Schematic Design w dniach 1-4 października, kiedy to publiczność może głosować za pośrednictwem wiadomości SMS dla jednego z 5 finalistów.
Ostateczny zwycięzca zostanie ustalony w styczniu 2010 r.
Na podstawie siedmiu głosów jury plus jedno pochodzące od publiczności,.
Głosowania publicznego ..
Pięciu finalistów otrzyma po 3000 euro za każde zaproszenie do udziału w fazie projektowania, a ostateczny zwycięzca otrzyma 10 000 euro plus prowizję 30 000 euro.
Widziany w Bustler.
Więcej informacji na oficjalnej stronie konkursu.
[patrz też: zbiornik buforowy co, ciężar objętościowy betonu, samowola budowlana kary ]

Powiązane tematy z artykułem: ciężar objętościowy betonu samowola budowlana kary zbiornik buforowy co