Beton dekoracyjny w budownictwie
Jak kupic zaprojektowac i wynajac mieszkanie z zyskiem

Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Round Up: BIG

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Projekty mieszkaniowe, nowy ratusz dla estońskiego miasta, plan zagospodarowania wyspy i duński pawilon na Shanghai Expo 2010 to tylko niektóre z ogromnej różnorodności projektów zaprojektowanych przez BIG.
Sprawdź je na naszej pierwszej rundzie tygodnia.
Dania Pavillion for Shanghai Expo 2010 Moim zdaniem Bjarke Ingels, założyciel BIG, jest jednym z najlepszych architektów, jeśli chodzi o nadanie kształtu zainteresowaniom.
Niewypowiedzianego.
klient w budynkach publicznych, reprezentujący wartości danego kraju lub kultury.
Wszystko z wyjątkowymi umiejętnościami w zakresie składni i prezentacji.
Najnowszy projekt BIG (we współpracy z Arup i 2 + 1), duński pawilon na Shanghai 2010 Expo, robi to jeszcze raz (czytaj więcej.) Zira Island Carbon Neutral Master Plan Węgierskie neutralne plany są przyjmowane w kilku krajach w czasach, gdy energia i emisje stają się bardzo ważne.
I właśnie to zrobi Azerbejdżan, aby rozwinąć wyspę Zira na Morzu Kaspijskim, położoną w zatoce stolicy Baku.
Plan został opracowany z duńskimi architektami BIG Architekci i Ramboll, z propozycją architektoniczną opartą na dramatycznej scenerii kraju (czytaj dalej.) Mieszkania górskie Jak połączyć bogactwo podmiejskiego podwórka ze społeczną intensywnością miejskiego zagęszczenia .
Mieszkania górskie są drugą generacją domów VM.
Program obejmuje jednak 2/3 parkowania i 1/3 życia.
Co się stanie, jeśli parking stanie się podstawą do umieszczenia mieszkań w zabudowie szeregowej.
jak betonowe zbocze pokryte cienką warstwą obudowy, spływającą kaskadowo z 11.
piętra na krawędź ulicy.
(czytaj więcej.) + 5 Kaufhauskanal Metrozone (z Topotek1) IBA Hamburg to wystawa budowlana, która działa w Hamburgu do 2013 roku i ma misję opracowania rozwiązań dla przyszłości metropolii.
Jeden z długiej linii budujących wystawy w całych Niemczech, które obejmowały także 1927 Weißenhofsiedlung w Stuttgarcie, który pokazał najnowsze osiągnięcia w architekturze i budowie domu (czytaj więcej.) Nowy ratusz w Tallinie Międzynarodowy konkurs pomysłów dla Tallina nowy ratusz w Estonii i najlepsza koncepcja została zaprezentowana przez grupę Bjarke Ingels z Danii wraz z Adams Kara Taylor z Wielkiej Brytanii.
Celem międzynarodowego konkursu pomysłów było znalezienie najlepszego rozwiązania architektonicznego dla nowego budynku administracyjnego władz miasta, który będzie zlokalizowany na działce o powierzchni 35 000 m2 w pobliżu budynku Linnahall (czytaj dalej.)
[więcej w: allegro pl logowanie, olx meble szczecin, studio fotograficzne do wynajęcia warszawa ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: allegro pl logowanie olx meble szczecin studio fotograficzne do wynajęcia warszawa