Beton dekoracyjny w budownictwie
Jak kupic zaprojektowac i wynajac mieszkanie z zyskiem

Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Round Up: Architektura w Dubaju

Posted in Uncategorized  by admin
September 5th, 2019

Być może żadne inne miejsce na Ziemi nie zwróciło większej uwagi w ciągu ostatnich kilku lat niż Dubaj.
Od wysokich budynków do łodzi mieszkalnych, można znaleźć wszelkiego rodzaju architektury w tym fantastycznym mieście.
Ciesz się naszą ostatnią podsumowaniem tygodnia! Ogrody Jumeirah / SOM i Adrian Smith Wydaje się, że nikt nie powiedział Dubrowi o kryzysie finansowym, ponieważ nowe projekty są nadal prezentowane.
Tym razem nasi ekolodzy z Inhabitat naprowadzili nas na mega development, którego właścicielem jest Maraas Holding: The Jumeirah Gardens.
Główny plan dla tego projektu został zaprojektowany przez SOM Chicago i składa się z rozwoju mieszanego, który obejmuje strefy niskiej, średniej i wysokiej gęstości dla biznesu, rezydencji (czytaj więcej.) Anara Tower autorstwa Atkins Design Studio Cóż, tutaj Mieć kolejny drapacz chmur w Dubaju, tym razem w kształcie gigantycznej turbiny wiatrowej.
Kiedy to zobaczyłem, pomyślałem, że ta turbina generuje energię eoliczną, ale w rzeczywistości jest to struktura, która mieści panoramiczną restaurację w szklanej kapsule na szczycie budynku, jak widać na dalszych zdjęciach.
Wieża o wysokości 2,15 stóp (655 m) ma rozbudowane zastosowanie (czytaj więcej.) Łódź mieszkalna / X-Architekci Podstawowa struktura pływającego domu jest utworzona z dwóch belek katamaranowych (dla stabilności), stali nierdzewnej i szkła.
Układ konstrukcji, który ma 20 metrów na 6,7 metra, obejmuje górny pokład z ukrytą kuchnią, salonem i nieformalną jadalnią.
Na dolnym pokładzie znajdują się sypialnie, łazienka i kabina sterownicza.
Posiada również taras (czytaj więcej.) + 5 The Origami / Kann Finch Ta propozycja ponownie rozpatruje stereotypową wieżę mieszkalną, w dążeniu do unikalnej struktury nowego języka, na którą pozwala pionowa organizacja mieszkania.
Formalne ograniczenia, których wymaga strona, ulegają erozji w celu zrealizowania bogatej ekspresji trójwymiarowego obrazu, powierzchni i żywotności.
Podstawowe elementy kolumnowych krawędzi ulic (czytaj więcej.) Al Rostamini Headquarters / MAD Strona główna centrali grupy Al Rostamini to długie nabrzeże w centralnej dzielnicy biznesowej Dubaju.
Zamiast tworzyć tradycyjny duży biurowiec na tej stronie i odciąć wodę od społeczeństwa, chcieliśmy zbudować coś ponad nią.
Nasza koncepcja to cienka płyta, która unosi się nad nabrzeżem.
Daje to każdemu biuru widok na wodę i zwalnia poziom gruntu, umożliwiając publiczny bezpośredni dostęp do korzystania z nabrzeża (czytaj więcej.)
[patrz też: olx goleniów, klimatyzator split do samodzielnego montażu, olx chodzież ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: klimatyzator split do samodzielnego montażu olx chodzież olx goleniów