Beton dekoracyjny w budownictwie
Jak kupic zaprojektowac i wynajac mieszkanie z zyskiem

Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Domy w Brazylii

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Brazylijscy architekci zawsze zaskakiwali nas swoją architekturą.
Możesz zobaczyć kilka kreatywnych domów z Brazylii, które były poprzednio prezentowane w AD w ostatniej rundzie miesiąca! Joanopolis House / UNA Arquitetos Dom został zaprojektowany z myślą o przyjaciołach, którzy odwiedzali Carambó, gospodarstwo położone dwa kilometry od miejsca, w którym wybudowaliśmy pawilon w 2002 roku.
Region położony jest u podnóża góry Mantiqueira, na wysokości jednego tysiąca stóp, na granicy S.
O Paulo i Minas Gerais stwierdza.
Kondominium znajduje się nad brzegiem jeziora Piracaia, które należy do sieci wodociągowej stolicy (czytaj dalej.) Osler House / Marcio Kogan Przed wejściem do Osler House, w Brasilii, znajduje się panel płytek autorstwa artysty Athos Bulc.
o, zaprojektowanego specjalnie do tego muru.
Dziesiątki budynków w Brasilii mają panele Athosa, a wśród nich są: Planalto Palace, Itamaraty i Teatr Narodowy, wszystkie przez Niemeyera.
Płytki modułowe artysty są wyjątkową cechą wkomponowaną w nowoczesną architekturę (czytaj więcej.) Rezydencja Rio de Janeiro / TAMABI Dwie podstawowe zasady stały się podstawą naszego projektu budowy nowego apartamentu na ostatnim piętrze, który pomieści pojedyncze mieszkanie o powierzchni 234 metrów kwadratowych.
, położony u podnóża góry Corcovado w zalesionej okolicy Jardim Botânico w Rio de Janeiro.
Pierwszym z nich było zapotrzebowanie na otwartą przestrzeń z najmniejszą możliwą ilością wewnętrznych poddziałów, z zamiarem zapewnienia dobrej wentylacji krzyżowej (czytaj więcej.) + 5 Dom Bento Golçalves / Studio Paralelo Dom znajduje się w mieście Bento Gonçalves, region górski Rio Grande do Sul.
Brazylia, w obszarze, który pierwotnie był częścią wiejskiej strony.
Wniosek został opracowany dla pary, która ostatecznie otrzyma swoje troje dzieci.
Ziemia, prawie kwadratowa, o wymiarach 32 x 30 metrów ma płaską topografię przełamaną łagodnym spadkiem w północnym limicie.
Obok tej naturalnej nieregularności, zestaw drzew araukarii (czytaj więcej.) Dom Carapicuiba / Angelo Bucci i Alvaro Puntoni Najbardziej niezwykłą cechą miejsca, w którym znajduje się dom, jest jego depresja, pod względem topograficznym.
Z ulicy nie widać wyraźnie poziomu gruntu, ponieważ powierzchnia ziemi gwałtownie spada do niewielkiej doliny i lasów: o 6 m poniżej.
Program łączy dwa różne cele: dom i biuro, jest miejscem do życia i pracy.
Chociaż te dwie funkcje mają tę samą przestrzeń, to jest ona tak oddzielna, jak to tylko możliwe (czytaj więcej.)
[hasła pokrewne: olx meble szczecin, allegro pl logowanie, olx koscian ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: allegro pl logowanie olx koscian olx meble szczecin